KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558448
nr 1655 8448
Lykke Vigen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, Sydländsk bygata. Signerad. Olja på duk, 26x39, yttermått inklusive ram. 34x47 cm
Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:04:16